Zespół
współpracujących
prawników

Image

Od ponad siedmiu lat zespół prawników współpracujących z kancelarią prawną udziela na rynku polskim oraz zagranicznym wsparcia prawnego obywatelom oraz przedsiębiorcom z Polski, Niemiec, Ukrainy i innych miejsc w Europie i poza nią. Nasze biura mieszczą się w kilku miejscach zarówno w Warszawie jak i w innych miastach naszego kraju. Każdy prawnik współpracujący z Kancelarią posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej. Zapewniamy kompleksowe i merytoryczne wsparcie z różnych gałęzi prawa. Świadczymy usługi prawne zarówno w biurze jak i za pomocą porozumiewania się na odległość. Oferujemy wsparcie prawne zakresu prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego, spadkowego, rzeczowego, konsumenckiego czy prawa pracy.

Zapewniamy kompleksową pomoc również w zakresie prawa karnego, administracyjnego, gospodarczego czy podatkowego. Świadczymy również usługi takie jak opiniowanie i sporządzanie umów, sporządzanie pism przedprocesowych, wszczynających postępowanie sądowe czy prowadzenie sporów przed sądami na terenie całego kraju. Dla stałych Klientów zapewniamy indywidualne zniżki. Współpracujemy z notariuszami oraz komornikami. Dbamy o rzetelny i uczciwy przekaz dochowując starań mających na celu optymalną obronę interesów Klientów.

Zapraszamy do bezpłatnego kontaktu w zakresie zgłoszenia problemu i oceny kosztu porady prawnej lub innej usługi prawnej.

Zespół współpracujących prawników

Z kancelarią współpracuje zespół prawników, którzy na co dzień wspierają osoby fizyczne i firmy w szeroko rozumianym poradnictwie prawnym.

Image

Elżbieta Kliman-Rola

Prawnik/Księgowa
Image

Monika Kwiatek

Radca Prawny
Image

Krzysztof Kańczugowski

Radca Prawny
Image

Michał Kowalik

Adwokat
Image

Andrzej Tomaszewski

Radca Prawny
Image

Piotr Rola

Radca Prawny

Zakres usług prawnych

Prowadzimy kompleksową obsługę prawną dla firm oraz dla Klientów indywidualncy

Zobacz wszystko

Prawo cywilne

Prowadzimy sprawy oraz postępowania sądowe z szeroko rozumianego prawa cywilnego

Prawo gospodarcze

Prowadzimy obsługę prawną firm oraz reprentację firm w procesach gospodarczych

Prawo administracyjne

Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami oraz sądami administracyjnymi

Opinie Naszych Klientów

Często zadawane pytania

Czy zajmiecie się moją sprawą?

Zespół współpracujących z kancelarią prawników prowadzi różne przedmiotowo sprawy. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że możemy zająć się sprawą z każdej gałęzi prawa

Koszt usługi zależy od nakładu pracy oraz skomplikowania sprawy. Istotne jest też czy Klientowi zależy jedynie na konsultacji prawnej czy na całościowym zajęciu się sprawą. Najlepiej zadzwonić, koszt usługi określamy bezpłatnie.

Tak. Poza prowadzeniem spraw na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego prowadzimy sprawy również w sądach innych miast.

Na spotkanie w biurze można umówić się tego samego dnia lub dnia następnego. Konsultacje zdalne można uzyskać nawet tego samego dnia. Warto zadzwonić i zapytać o wolny termin